Egri SZC Szent Lőrinc Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
TANTESTÜLETE
(2017-2018)

Iskolánk vezetősége:
Tagintézmény-vezető: Palencsárné Kasza Marianna
Tagintézményvezető-helyettes: Hadházi Róbertné
Gyakorlati oktatásvezető: Birinyi Zoltán

1. Teljes munkaidőben foglalkoztatottak:

  Osztályfőnök:

Bak László

Testnevelés

12.B

Baloghné Kis Ilona
(könyvtáros)

Angol nyelv

 

Birinyi Zoltán

Vendéglátó szakmai tárgyak
(Gyakorlati oktatásvezető)

 

Bodó Beáta
(Természettudományi munkaközösség vezető)

Informatika, földrajz

9.A

Bókáné Pozsik Bernadett

Matematika, angol nyelv

10.B

Domán Imréné

Testnevelés

11.B

Dorogi Gyöngyi

Angol nyelv

 

Fülöp Tibor

Mesterpincér, felszolgálás, szakmai tantárgyak

 

Gál Miklós

Mesterpincér, felszolgálás, szakmai tantárgyak

9.P

Góczi Józsefné

Biológia, fizika

9.C

Gőghné Ragó Anett

Magyar nyelv és irodalom, kommunikáció, gazdasági alapismeretek

11.A

Gyula Csaba

Vendéglátó szakmai tárgyak

 

Hadházi Róbertné (IGH)

Történelem

 

Józsáné Lapsánszki Éva

Magyar nyelv és irodalom

12.A

Juhász Julianna

Fejlesztő pedagógus, mentálhigiénikus

 

Kassai Attila

Biológia, élelmiszerismeret, táplálkozástan, italismeret, áruismeret, higiéniai ismeretek

13.A

Krpánné Paszternák Erika

Turizmus és vendéglátó ismeret, marketing, jogi ismeretek, vendéglátó gazdálkodási ismeret, gazdasági alapismeret, szakmai számítások
(Szakmai munkaközösség vezető)

14.A, 14.B

Ludvigné Huszár Melinda

Matematika

 

Lukácsné Szádvári Olga
(Osztályfőnöki munkacsoport vezető)

Angol nyelv

10.SZ

Malácsik Tibor

Szakmai elmélet

 

Mihály Eszter Laura

Magyar nyelv és irodalom

10.D

Molnár József

Kereskedelmi szakmai tárgyak

KSZ/1/13.KL

Molnárné Szerencsi Ágnes

Kereskedelmi szakmai tárgyak

12/B

Nagy Andrea Zsuzsanna
(Idegen nyelvi munkacsoport vezető)

Angol nyelv

Ksz/12.V

Nagy Beáta

Angol nyelv

 

Nyeste László

Vendéglátó és kereskedelmi szakmai tárgyak, történelem

9.B

Országh Larisza

Testnevelés

 

Palencsárné Kasza Marianna (IG)

Gazdasági alapismeret, munkavédelem, kommunikáció, tanulásmódszertan, pályaorientáció, szakmai számítások, gazdálkodási ismeret, német nyelv

 

Prokaj Norbert

Vendéglátó és kereskedelmi szakmai tárgyak

10.C

Pásztori Lívia Tünde

Informatika, matematika, fizika

11.C

Schillingerné Gazsó Andrea

Angol nyelv

9.K

Seiler Orsolya

Német nyelv

9.D

Szabó-Kifusz Lilla

Német nyelv

 

Várnainé Sütő Emőke
(Humán munkacsoport vezető)

Történelem, gazdasági alapismeret, társadalmi ismeret

10.A

Véghné Kormos Rita

Rajz, ének-zene, kommunikáció, díszítőművészet, művészettörténet, hajviselet történet, manuális képességfejlesztő gyakorlatok

9.SZ

2. Óraadók:

Brandstadterné Molnár Éva

Testnevelés

 

Kovács Pál Gyuláné

Fizika, kémia

 

Punyi Judit

Gépírás, magyar nyelv és irodalom

 

Régi Péter

Cukrász elmélet

 

3. Szakoktatók:

Bakóné Szilárdi Szilvia

Kozmetikus mester

KSZ/15/K

Berecz Attila

Mesterszakács

 

Montvai Katalin

Kozmetikus szakoktató

 

Sinkóné Tamásné

Fodrászmester

KSZ/13/SZ, KSZ/13/ESZ

Józsa Gábor

Mesterszakács

 

Doroginé Pásztor Edit

Fodrászmester

 

4. Kollégiumi nevelők:

Fejesné Kiss Éva

11.D

Képesné Kovács Zsuzsanna

 

Kissné Nyerges Judit

 

Lukács János

 
Egri SZC Logo

Egri Szakképzési Centrum
Fábri Eufrozina
főigazgató